tasarim59

Özel Gökçe Okulları
Anasınıfı - İlkokulu
Özel Gökçe
Aydede Anaokulu

Tarihçe

     Tekirdağ Özel Gökçe Okulları 2009 yılında sosyal fayda amaçlanılarak krucusu olan S.Gökçe CAMGÖZ tarafından kurulmuştur. Eğitim konusunda başarısını kanıtlamış bir kurum olup büyüyerek yoluna devam etmektedir. Özel Gökçe Okulları Tekirdağ İlkokulu, Özel Gökçe Tekirdağ Aydede Anaokulu  olmak üzere 2 ayrı kurumla hizmet vermektedir.

Vizyon

     Kendisiyle barışık, medeni cesareti yüksek, hayattaki rolüne gönüllü, öğrenmeye hazır, ülkesini seven, sağlıklı nesiller yetiştirmek...

     Klasik kalıpları yıkarak eğitimde hayata dokunarak hissettikleri, yaşayarak öğrendikleri bir sistem oluşturmak. Akademik eğitimlerinin yanında onlar için hazırlanan doğa ile iç içe yaşamlarında, öğretmenlerinin rehberliğinde yarınlarının sağlam temellerini atarak kişisel ve sosyal gelişimlerini tamamlıyorlar.

Misyon

     Tüm okullarımızda bilimsel düşünen, özgüven ve özsaygısı yüksek, insan haklarına saygılı, toplumsal ve evrensel sorunların farkında olan, bu sorunlara çözüm üreten, barışçıl, soran-sorgulayan, aydın ve ileri görüşlü, Türkçe'yi ve en az bir yabancı dili yaşamında etkin bir biçimde kullanan bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Tekirdağ Özel Gökçe Eğitim Kurumları   |    0 282 261 29 00   |     Hürriyet Mahallesi Fatih Anadolu Lisesi Yanı Süleymanpaşa Tekirdağ

Tekirdağ web tasarım