tasarim59

Özel Gökçe Okulları
Anasınıfı - İlkokulu
Özel Gökçe
Aydede Anaokulu

EĞİTİM OKUL ÖNCESİ İLE BAŞLAR...

     Eğitimin temellerinin erken çocukluk döneminde atıldığı uzmanlar tarafından kabul edilmektedir. Ailenin çevre koşulları ne kadar iyi olursa olsun çocuğun yaşıtlarıyla birlikte, tamamen çocuğun ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan uygun bir ortamda ve uzman eğitimcilerin gözetiminde ilköğretime hazırlanması, çocuklarımızın gelişimi açısından daha olumlu sonuçlar vermektedir.

     Okul öncesi dönemde öğrenme algısının maksimum düzeyde açık olması çocuklarımızın daha sonraki hayatları için sağlam temeller atmalarına olanak vermektedir. Çocukların ailelerinin dışında attıkları ilk adım olan bu adım onların bireyselleşmesi, özgüvenlerinin oluşması ve doğru sosyal ilişkiler kurabilmeleri,doğru alışkanlıklar edinmeleri açısından çok büyük önem taşımaktadır. Başarmayı öğrenen, saygı gören, özgüvenli çocuklar akademik hayatlarında da daha başarılı olmaktadır.

     Çocuklarımız “adalet sevgi saygı”  temeli üzerine yaparak yaşayarak eğlenerek öğreniyorlar…Özellikle tam zamanlı İngilizce eğitimi ile dilin hayattaki yerinin ilk ve sağlam temelini atmaktadır.

     Dans, spor gibi bedensel etkinlikler çocuklarımızın fiziksel gelişimini desteklerken akıl oyunları, görsel sanatlar, drama, müzik dersleri ile de hem sanatın dallarıyla tanışıyorlar, el göz koordinasyonu ve zihin çalışmaları ile zekalarını parlatıyorlar….

Tekirdağ Özel Gökçe Eğitim Kurumları   |    0 282 261 29 00   |     Hürriyet Mahallesi Fatih Anadolu Lisesi Yanı Süleymanpaşa Tekirdağ

Tekirdağ web tasarım